تندر – رعد قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن

تندر – رعد: قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن انتخابات فرانسه قانون سیاسی فرانسه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا , 3 لژیونر طلایی

سه ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران این روزها در لیگ یونان، هلند و بلژیک درخشش امیدوارکننده‌ای از خود به جا گذاشته‌اند.

خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا , 3 لژیونر طلایی

3 لژیونر طلایی؛ خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا

عبارات مهم : ایران

سه ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران این روزها در لیگ یونان، هلند و بلژیک درخشش امیدوارکننده ای از خود به جا گذاشته اند.

به گزارش ایلنا، کریم انصاری فرد و کاوه رضایی می درخشند و علیرضا جهانبخش نیز فوق تصور ظاهر شده. دو تای اول در صدر جدول گلزن ها قرار دارند و سومی هم تلاش می کند تعداد گل های خود را زیاد کردن بدهد و او هم مدعی تصاحب کفش طلا شود. کسب 3 کفش طلا در اروپا، افتخار بزرگی است که ستاره های تیم ملی کشور عزیزمان ایران می توانند تصاحب کنند. با این افتخار – اگر نصیب کاوه، کریم و علیرضا – شود، قطعا تیم های حریف روی کشور عزیزمان ایران حساب دیگری باز می کنند. حسابی متفاوت نسبت به آنچه بعد از قرعه کشی تا امروز دیده ایم.

خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا , 3 لژیونر طلایی

لژیونرها یکی بعد از دیگری گل می زنند و این می تواند اتفاق مهمی جهت تیم ملی و کی روش در فصل منتهی به جام جهانی باشد. بازیکنانی نظیر علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، کاوه رضایی و البته کریم انصاری فرد. 2 تا از آنها در صدر جدول گلزن ها قرار دارند، یکی به فکر ادامه درخشش و افزایش در جدول گلزن ها است و دیگری هم طلسم چند 100 دقیقه ای را شکست تا دوباره همانی بشود که انتظارش را هفته ها می کشیدیم.

از کاوه رضایی شروع می کنیم. مهاجمی که در هیچ فصلی به اندازه این فصل گل نزده هست. البته فقط در لیگ و نه کل فصل. بیشترین تعداد گل زده کاوه مربوط به همین فصل قبل بود. او جهت استقلال 7 گل در لیگ برتر به ثمر رساند، 6 گل هم در لیگ قهرمانان آسیا وارد دروازه حریفان کرد. رضایی این فصل تا آخر هفته هجدهم، 9 گل زده، 5 پاس گل داده و روی چند گل نیز تاثیر گذاشته. او همراه با هنری اونیکورو و ایساک دلین بر صدر جدول گلزن های ژوپیلرلیگ تکیه زده.

سه ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران این روزها در لیگ یونان، هلند و بلژیک درخشش امیدوارکننده‌ای از خود به جا گذاشته‌اند.

رقبای کاوه جهت تصاحب توپ طلا، اهل سوئد و نیجریه هستند. ایساک دلین 25 ساله از بورن، پدیده فوتبال سوئد در این فصل هست. بازیکنی که بعد از درخشش در ترکیب بورن به تیم ملی سوئد نیز راه یافته و در 7 بازی از مقدماتی جام جهانی 2018 جهت این تیم بازی کرده. مهاجمی که امید بسیاری دارد با ادامه درخشش در لیگ بلژیک همراه سوئد به روسیه برود و در جام جهانی هم بازی کند.

هنری اونیکورو 20 ساله و اهل نیجریه، از اوپن به ترکیب اندرلخت اضافه شده است و با گل هایی که به ثمر رسانده به تیم ملی نیز دعوت شده. اونیکورو البته فقط یک بار و به مدت 19 دقیقه جهت نیجریه در مقدماتی جام جهانی بازی کرده هست. کاوه که یکی دو روز قبل موفق شد دروازه خنک را باز کند، در تلاش است تا گوی سبقت را از این 2 رقیب برباید و در نهایت عنوان آقای گلی را به دست بیاورد. اتفاقی که به او کمک می کند تا عضوی از تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی باشد.

این فقط کاوه رضایی نیست که جهت تصاحب کفش طلا تلاش می کند. در یونان، کریم انصاری فرد هم بر صدر جدول گلزن ها تکیه زده و دست از سر سایر رقبا بر نمی دارد. رقیب مهم کریم، پدرو کانده اسپانیایی هست. مهاجمی که عضو جیانینا هست. او فصل قبل 13 گل در لیگ یونان وارد دروازه حریفان کرد و فصل قبل تر از آن، 17 گل در سگوندا لیگا (دسته 2 اسپانیا ) جهت مریدا به ثمر رساند. کانده سابقه ملی ندارد ولی یک رقیب سرسخت جهت انصاری فرد به شمار می رود. رقیبی که او هم مثل کریم 7 گل زده و مدعی آقای گلی است.

خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا , 3 لژیونر طلایی

شاید بپرسید نفر بعدی کیست که احتمال آقای گلی اش وجود دارد. اگر جدول عالی ترین گلزن های لیگ هلند را نگاه کنید به این توصیه پی می برید که علیرضا جهانبخش نیز گل های بسیاری به ثمر رسانده و در تلاش است به صدر جدول گلزن های اردی خاص برسد. جهانبخش برابر آژاکس و در هفته هفدهم لیگ هلند، هفتمین گل خود را به ثمر رساند. عنوان عالی ترین گلزن لیگ هلند را ون کینگل و لوزانو که هر دو عضو پی اس وی آیندهوون هستند در اختیار دارند. با 10 گل زده که ون کینگل 6 تا از آنها را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریفان کرده. در این جدول، نام 2 بازیکن 9 گله، 5 بازیکن 8 گله و 5 بازیکن 7 گله به چشم می خورد که یکی از آنها علیرضا جهانبخش است.

جهانبخش که ستاره بی چون و چرای آلکمار در هفته های قبل و بخصوص برابر تیم قدرتمند آژاکس بود، 5 پاس گل هم جهت بازیکنان آلکمار مهیا کرده. او که جزو موثرترین بازیکنان لیگ هلند به شمار می رود، آهسته آهسته و با چراغ خاموش در حال پیشروی است تا شاید بتواند در قامت یک بال کناری، کفش طلای فوتبال هلند را به دست بیاورد. جهانبخش که حالا پنالتی های آلکمار را نیز می زند، می تواند با تکیه بر همین مساله و البته شم گلزنی بالای خود، حتی عنوان آقای گلی لیگ هلند را تصاحب کند.

سه ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران این روزها در لیگ یونان، هلند و بلژیک درخشش امیدوارکننده‌ای از خود به جا گذاشته‌اند.

کسب 3 کفش طلا در اروپا، افتخار بزرگی است که ستاره های تیم ملی کشور عزیزمان ایران می توانند تصاحب کنند. با این افتخار – اگر نصیب کاوه، کریم و علیرضا – شود، قطعا تیم های حریف روی کشور عزیزمان ایران حساب دیگری باز می کنند. حسابی متفاوت نسبت به آنچه بعد از قرعه کشی تا امروز دیده ایم.

امیر اسدی

خط و نشان کشور عزیزمان ایران جهت پرتغال و اسپانیا , 3 لژیونر طلایی

واژه های کلیدی: ایران | رضایی | انصاری فر | جام جهانی | علیرضا جهانبخش | کریم انصاری فرد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz