تندر – رعد قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن

تندر – رعد: قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن انتخابات فرانسه قانون سیاسی فرانسه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مسابقه ۱۷۰ اثر مستند بلند در اسکار ۲۰۱۸

۱۷۰ اثر مستند جهت حضور در شاخه عالی ترین مستند بلند جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۸ به آکادمی اسکار ارسال شدند.

مسابقه ۱۷۰ اثر مستند بلند در اسکار ۲۰۱۸

مسابقه ۱۷۰ اثر مستند بلند در اسکار ۲۰۱۸

عبارات مهم : مستند

۱۷۰ اثر مستند جهت حضور در شاخه عالی ترین مستند بلند جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۸ به آکادمی اسکار ارسال شدند.

به گزارش ایسنا، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار از ارسال ۱۷۰ اثر متقاضی جهت مسابقه در شاخه عالی ترین مستند بلند در نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار خبر داد که رکوردی تازه در این شاخه از این جوایز محسوب می شود.

چندین فیلم از میان ۱۷۰ فیلمی ارسالی هنوز در لس آنجلس و نیویورک اکران نشده اند تا واجد شرایط در شاخه اسکار مستند باشند. تمام این فیلم ها باید واجد تمامی شرایط شاخه اسکار عالی ترین مستند بلند باشند تا در فرآیند رای گیری جهت نامزد شدن در این شاخه مورد بررسی قرار گیرند.

یک مستند بلند جهت واجد شرایط آشنا شدن جهت حضور در جوایز سینمایی اسکار باید در بازه زمانی تعیین شده است حداقل ۷ روز در سینماهای منطقه لس آنجلس و همچنین ۷ روز در سینماهای شهر نیویورک اکران شده است باشد.

داشتن نقد فیلم در یکی از روزنامه های نیویورک تایمز یا لس آنجلس تایمز نیز یکی دیگر از شرایط مورد نیاز احزار صلاحیت جهت حضور در بخش مستند جوایز اسکار است و نقدهای تلویزیونی قابل قبول نیست. فیلمسازانی که قادر به دریافت نقد و بررسی در این روزنامه نیستند می توانند درخواست خود مبنی بر معافیت از این شرایط را ارسال کنند.

آثار شرکت کننده در شاخه عالی ترین مستند بلند جوایز سینمایی اسکار می توانند در سایر شاخه های این جوایز سینمای نیز مشمول بر عالی ترین فیلم و … شرکت کنند به شرط آن که واحد شرایط خاص هر یک از این شاخه ها باشند.

آثار مستند ارسالی به وسیله اعضای شاخه مستند آکادمی اسکار مشاهده می شوند و با استفاده از یک سیستم رای گیری حرفه ای ۱۵ فیلم به عنوان نامزدهای اولیه جوایز اسکار در بخش مستند معرفی می شوند. رای گیری نهایی جهت گزینش ۵ نامزد نهایی نیز تنها میان اعضای فعال و دائم آکادمی صورت می گیرد که تمامی فیلم های مستند نامزد شده است را دیده باشند.

سال گذدشته «اُ.جی ساخت آمریکا» به کارگردانی «ازرا اِدلمن» موفق به کسب جایزه اسکار عالی ترین مستند بلند جوایز اسکار شد.

نامزدهای نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۳ ژاویه ۲۰۱۸ (سوم بهمن) اعلام خواهد شد و مراسم اعطای جوایز این مناسبت مهم سینمایی نیز روز چهارم مارس (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد.

مسابقه ۱۷۰ اثر مستند بلند در اسکار ۲۰۱۸

واژه های کلیدی: مستند | سینمایی | نیویورک | لس آنجلس | جایزه اسکار | جوایز اسکار | نامزد نهایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz