تندر – رعد قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن

تندر – رعد: قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن انتخابات فرانسه قانون سیاسی فرانسه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چرا با آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس، به مردم آن کشور اعلام جنگ می‌دهیم؟

جمهوری اسلامی نوشت: همه گفتند و نوشتند در این شرایط نباید با ترامپ همراه شد و دست به اقداماتی زد که افکار عمومی آمریکا و سایر کشورها و دولت هایی که به تصمیم جاه

چرا با آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس، به مردم آن کشور اعلام جنگ می‌دهیم؟

چرا با آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس، به مردم آن کشور اعلام جنگ می دهیم؟

عبارات مهم : اسلامی

جمهوری اسلامی نوشت: همه گفتند و نوشتند در این شرایط نباید با ترامپ همراه شد و دست به اقداماتی زد که افکار عمومی آمریکا و سایر کشورها و دولت هایی که به تصمیم جاهلانه و شتابزده او در خروج از برجام اعتراض داشتند و به نوعی حق را به کشور عزیزمان ایران اسلامی می دادند، دچار تردید شود و به خاص اکنون که قرار است برجام با گارانتی اروپایی ها و روس و چین، ادامه یابد.

چرا با آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس، به مردم آن کشور اعلام جنگ می‌دهیم؟

این بهانه دادن ها و دور کردن دوستان و همراهان، کاری خلاف سیاست هوشمندانه و اگر عمدی باشد، خلاف مصالح و امنیت ملی هست. به عنوان مثال هرچه وقت می گذرد. واقعه آتش زدن پرچم آمریکا آن هم در جایگاه هیات رئیسه مجلس غیرمنطقی تر و زیان بارتر جلوه می کند و آثار خود را در رسانه های بیگانه نشان می دهد.

هرچه باشد پرچم، نماد یک ملت هست. ما که با مردم آمریکا جنگ نداریم، بعد آیا با این حرکات به آنها اعلام جنگ می دهیم آن هم از منزل ملت! خبر این آتش زدن ها و فوت گفتن ها جهت سایر ملت ها چیست؟ از چند نماینده احساساتی که بگذریم، شخصیت هایی مثل مدیر و نواب مدیر مجلس و امثال آنان، وظیفه ای نداشتند؟!

جمهوری اسلامی نوشت: همه گفتند و نوشتند در این شرایط نباید با ترامپ همراه شد و دست به اقداماتی زد که افکار عمومی آمریکا و سایر کشورها و دولت هایی که به تصمیم جاه

همین کارها حاشیه ای و فراموش شدنی جهت ما، در قضاوت مردم و حافظه تاریخی آنان از یاد نمی رود، کما اینکه مردها نماینده بازتاب اقدام خود را می توانند در اینترنت و رسانه های اروپا و آمریکا و سایر نقاط دنیا ببینند. هر چند ممکن است این آتش سوزی، ابتکار! چند نفر باشد ولی سکوت سایرین و عدم اعتراض به این اقدام. حتماً حمل بر همراهی می شود. لطفاً نگوئید این ها پرسشها کوچکی هست، همین پرسشها کوچک و ظاهراً بی اهمیت هنگامی که کنار هم چیده می شوند – حداقل در دو دهه گذشته – آن وقت نتیجه می شود مسئله عظیم و پیچیده ای که بسیاری هنوز لاینحل مانده است.

یک اعلام حمایت نسنجیده. یک منزوی کردن به ظاهر آسان، یک مورد به موقع نفهمیدن و عمل نکردن، یک مورد عذرخواهی فوری نداشتن، یک مورد در جهت تضعیف دوستان و تقویت دشمن های گام برداشتن، یک مورد اختلاس و فساد و سوءمدیریت را ندیده گرفتن، یک اشتباه در اعلام پرسشها امنیتی و نظامی با بوق و کرنا و هزاران تکرار از این یک ها، چه آخر و عاقبتی دارد؟

کسی نمی داند آینده چه خواهد شد ولی هرچه باشد روشنی آن در پرتو پرهیز از این اشتباهات به ظاهر کوچک است و تاریکی آن از انجام آنها. شنیده اید که اصرار بر ارتکاب و تکرار گناهان کوچک، خودش گناه کبیره هست. بعد مرتکب آن نشویم، ماه مبارک رمضان وقت خوبی را پیش روی همگان قرار می دهد. امید است که ساده از دست نرود.

چرا با آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس، به مردم آن کشور اعلام جنگ می‌دهیم؟

واژه های کلیدی: اسلامی | آمریکا | اعتراض | رسانه ها | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz