تندر – رعد قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن

تندر – رعد: قانون اساسی ریاست جمهوری مارین لوپن انتخابات فرانسه قانون سیاسی فرانسه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وزارت خارجه سفرای انگلیس و سوئیس را احضار کند / رحیمی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مواضع رییس‌جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس راجع به حوادث اخیر کشور عزیزمان ایران را تلاش وقیحانه جهت ترویج هرج و مر

وزارت خارجه سفرای انگلیس و سوئیس را احضار کند / رحیمی

رحیمی: وزارت خارجه سفرای انگلیس و سوئیس را احضار کند

عبارات مهم : ایران

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مواضع رییس جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس راجع به حوادث اخیر کشور عزیزمان ایران را تلاش وقیحانه جهت ترویج هرج و مرج در کشور دانست و گفت که وزارت خارجه باید سفرای انگلیس و سوئیس را به عنوان حافظ منافع آمریکا جهت اعلام مراتب اعتراض رسمی کشور عزیزمان ایران به این کارها احضار کند.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در مطلبی در کانال تلگرامی اش با عنوان «مداخله ناشیانه ترامپ و جانسون در امور داخلی»، اظهار کرد: مواضع هیجانی ترامپ رییس جمهور آمریکا و جانسون وزیر خارجه انگلیس نسبت به حوادث اخیر در کشور موجب تاسف است .

وزارت خارجه سفرای انگلیس و سوئیس را احضار کند / رحیمی

وی با اشاره به اصل ۲۷ قانون اساسی و تصریح بر آزادی اجتماعات، گفت: بیان مطالبات مردم در ماه ها و سال های گذشته امری مستمر در کشور بوده هست. همبستگی ملی ایرانیان در حفظ انسجام خود و منافع ملی، نیازمند حمایت خارجی نیست لذا جنبش به تخریب و آشوب بنام پشتیبانی از مردم به وسیله رییس جمهور آمریکا خطایی آشکار و بی پروایی در خصومت نسبت به ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران است.

این عضو هیات رییسه فراکسیون امید، موضع ناشیانه رییس جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس را مصداق روشنی از مداخله در امور داخلی و تلاش وقیحانه جهت ترویج هرج و مرج در کشور دانست.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مواضع رییس‌جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس راجع به حوادث اخیر کشور عزیزمان ایران را تلاش وقیحانه جهت ترویج هرج و مر

رحیمی در آخر تاکید کرد: وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن چنین مواضع ناشیانه ای مورد نیاز است با احضار سفرای انگلیس و سوییس به عنوان حافظ منافع آمریکا، مراتب اعتراض رسمی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و مردود بودن این کارها را به فوریت منعکس نماید.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | انگلیس | ایرانی | ایرانیان | رییس جمهور | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz